Zobacz rodzaje przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasza marka od lat doskonali się w robieniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są wznoszone z najlepszej marki tworzyw. Zadbaliśmy o nikłe szczególiki. Burty naszych przyczep są glinowe natomiast, powierzchnia transportowa przyczepy została nakreślona ze sklejki antypoślizgowej, w tym też, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są sporządzane z pokaźnej gatunkowości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej bądź kombinacji płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Co ważniejsze, w każdej z przyczep są przeprowadzone klipsy ładunkowe, tak aby w nietrudny przepis było można odwozić wszystek rzędów substancji.

Na swoiste zlecenia instalujemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zagospodarowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą również usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty zachwalamy przyczepę uchylną, kryjącą proces siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może usługiwać jako laweta do odwozu samochodów osobowych, poza tym do translokacji wszystek machin specjalistycznego zastosowania.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ekstranowoczesną kontrofertą jak również, skorzystania z wyprzedaży.